Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Telegram-matematik-grup-tanitim
Ortak 4.188 1

Telegram Grubumuz Açılmıştır – NEDEN TELEGRAM?

Müjde! Artık çözemediğiniz sorularınızı anında bize gönderebileceğiz Telegram Grubumuzu açtık.

Telegram Gurubumuza Katıl!

Telegram Nedir?

Whatsapp benzeri mesajlaşma uygulamasıdır diyebiliriz. Fakat bundan daha fazlası ve bana göre Whatsapp’dan daha kaliteli.

Whatsapp Dururken Neden Telegram Kullanıyorsunuz?

  1. En önemli sebebi GİZLİLİK. Whatsapp gruplarında tüm grup üyeleri telefon numaranıza erişebilirken Telegram’da sadece kullanıcı adıyla gruplarda görülürsünüz. Böylelikle telefon numaranızın kötü niyetli kişilerin eline geçmesini önlemiş olursunuz.
  2. Her cihazdan erişebilirsiniz. Telefon-Tablet-Bilgisayar-Tarayıcı farketmeden Telegramı kullanabilirsiniz. Ayrıca Whatsapp da diğer cihazları kullanırken telefonunuzun açık ve internete bağlı olması gerekirken Telegram’da böyle bir şart söz konusu değildir.
  3. 1.5 GB kadar Telegram’da dosya transferi yapabilirken Whatsapp da bu sadece 100 MB’dır (15 kat fazla!). Arşivimizde yer alan test kitapçıklarını çok rahat yükleyip indirebiliriz.
  4. Telegram grup üye sayısını 200.000 kişiye kadar destekleyebilirken Whatsapp sadece 256 kişiciktir.
  5. Telegramın her türlü işi yapabilecek botları mevcuttur. Whatsapp da böyle bir özellik yok.
  6. Gruba katıldığınız andan itibaren geçmiş mesajları ve paylaşılan dosyaları görebilirsiniz. Whatsapp’da böyle bir özellik yok.
  7. Anketler, quizler, ve puanlama sistemiyle sınav hazırlığındaki sizler ile biz öğretmenleri buluşturan çok kullanışlı bir uygulamadır.

Telefonuma uygulama yüklemek zorunda mıyım?

Hayır. Telegramı internet tarayıcınız üzerinden veya bilgisayarınıza indirdiğiniz program ile kullanabilirsiniz. Telefona indirdiğiniz uygulama ile çok rahat bir şekilde sorularınızın fotoğrafını çekip gönderebilirsiniz.

Telegrama nasıl üye olabilirim?

Telegram Gurubumuza Katıl!

Telegram uygulamasını bilgisayarınıza veya telefonunuza indirip kurun. Aşağıdaki ekranda biraz bekledikten sonra çıkacak olan “Türkçe olarak devam et”yazına tıklayıp devam edin.

telegrama-nasil-kayit-olunur

Daha sonra telefon numaranızla kayıt olup uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Telefon uygulamasını ise uygulama marketlerinden indirip kurabilirsiniz. Uygulamalar içinde Türkçe dil seçeneği mevcuttur.

Haydi hepinizi grubumuza bekliyoruz. LGS-TYT-AYT-KPSS-DGS Tüm matematik sınavlarına hazırlık grubu. Çözemediğiniz soruları gönderebilir ve paylaştığımız bir çok kaynağı indirebilirsiniz.
Instagram — https://www.instagram.com/724_matematik/
Derslerimizden geri kalmaman için hemen Youtube Kanalımıza Abone Ol — https://goo.gl/JdeEVY
LGS Matematik Konu Anlatım Serisi — https://www.youtube.com/watch?v=yIxq8wGMI5o&list=PL3VsulRLervWNjalXcqZA0Rq3RO6e4VT1

Ramazan Hoca {Ramazan Hoca}

Merhaba Ben Ramazan Hocanız, Burada ortaokul ve LGS matematik konularını anlamana büyük yardımı olacak kısa yollar ve faydalı ipuçlarını bulabileceksin. LGS ve okul sınavlarına hazırlık için örnek soruları çözüyor ve sizin çalışmanız için ders anlatım pdflerini hazırlıyorum. Tüm bunlara anında ulaşmak için YouTube kanalımıza abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutma.

“Telegram Grubumuz Açılmıştır – NEDEN TELEGRAM?” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir