Özellikle 5. sınıflar için gödüğüm en güzel çarpım tablosu oyunlarından biri olan Sebahattin Soylu tarafından hazırlanan oyunu nasıl çalıştırabileceğinizi anlatacağım.

Matematiğin temeli çarpım tablosudur. Nasıl ki bir binanın temeli olmadan üzerine hiçbir şey inşa edemezsek çarpım tablosuna tam olarak hakim olamadan da matematikte başarılı olamayız. O yüzden çarpım tablousunda bol bol tekrar yapmalıyız. Aynı zamanda çarğım tablosu öğrenirken bunu daha eğlenceli hale getirebilir.

Hemen çarpım tablosu oyununu oynamak için ne yapmalıyım?

Eğer aşağıda çarpım tablosu oyununu göremiyorsanız internet tarayıcnıza bu sitedeki flash dosyalarını çalıştırmasına izin vermeniz gerekmektedir.

  • Eğer CHROME kullanıyorsanız adres sekmesindeki kilit simgesine tıklayıp “site ayarları”ndan “Flash” ayarını “İzin ver” olarak değiştirmelisiniz.
  • Gerekli işlemi yaptıktan sonra sayfayı yenileyerek aşağıdan oyunu oynayabilirsiniz.

Telefonumdan çarpım tablosu oyununu nasıl oynayabilirim?

Telefondan oynamak için “Puffin web Browser” tarayıcısını indirip herhangi bir ayar yapmadan bu tarayıcı üzerinden sitemize giriş yapmalısınız.

Ramazan Hoca {Ramazan Hoca}

Merhaba Ben Ramazan Hocanız, Burada ortaokul ve LGS matematik konularını anlamana büyük yardımı olacak kısa yollar ve faydalı ipuçlarını bulabileceksin. LGS ve okul sınavlarına hazırlık için örnek soruları çözüyor ve sizin çalışmanız için ders anlatım pdflerini hazırlıyorum. Tüm bunlara anında ulaşmak için YouTube kanalımıza abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir